Buduaar , poolakt- ja akt, portfoolio

Buduaari pildistamine on kas hea reaalsuskontroll oma naiselikkusele või kena kingiidee kallimale. Buduaari fotosessiooni pildistan pigem tumedamas tonaalsuses ning katsun mängida ja rõhutada keha kurve. Pildistamiseks eelistan ma loomulikku valgust, seega buduaarisessioon võiks toimuda päevasel ajal. Sessiooni jooksul teeme pilte nii täispikkuses kui ka lähivõtteid , et rõhutada mingeid kindlaid kehaosi - kõht, pepu, rinnad, kehakurvid.


Kui sa oled mõelnud, et sooviks endast buduaar fotosid buduaar stiilis, kuid praegu veel pole õige aeg - kaalunumber pole veel õige, vorm pole saavutatud vms põhjus, siis tasub ka sellele mõelda, et tegelikult pole kunagi paremat aega, kui just nüüd ja praegu. Buduaaripildid igast kehast/kehakujust on kaunid. Samuti on võibolla hea teha üks sessioon kohe ning siis teine sessioon siis, kui oodatud vorm /kaalunumber on saavutatud. Hea võrdlusmoment. Iga naine on kaunis, iga keha on kaunis ja võibolla ongi just üks ilus seeria oma kehast puudu, et veidi enesekindlust upitada.


Buduaari pildistamisel riietuse osas on valikuid palju. Piltidele sobivad: pesu, bodid, meeste triiksärgid või suured pusad, crop topid, sukad, kingad, teksad või siis vabalt võib pildistamisel sujuvalt üle minna aktile, poolaktile. Kus iganes on Sinu mugavuspiir!


Buduaari pildistamine saab ideaalselt toimuda nii stuudios kui ka su oma kodus, renditud hotellitoas või soojemate ilmadega üldse kusagil privaatsemas kohas õues.

Buduaari pildistamine stuudios, couples, Karin Henn Photography
self love buduaar sessioonid tallinnas looduses
Buduaar stuudios fotograaf buduaari fotograaf tallinnas
buduaari pildid looduses
buduaar self loves sessioon
buduaaripildid õues
buduaar rannas
paaribuduaar stuudios
buduaar rannas Rannabuduaar buduaari fotograaf
buduaari fotod
buduaaripildistamine stuudios
fotograafid tallinnas
buduaari pildistamine Tallinnas
buduaar naiselik kingiidee
buduaar stuudios