Perepiltide ja beebiootuse portfoolio

Perepildid on väga suure väärtusega. Kusjuures, huvitav fakt, et kui enamus inimesi portreesid teevad pigem juhuslikel aegadel, siis alates beebiootusest, pered hakkavad regulaarsemalt fotograafi külastama. Mis iseenesest on positiivne, sest kui muidu aru ei saa, et aeg lendab ülihelikiirusel, siis kasvõi kord aastas perepilte tehes, on näha just laste pealt, et aeg läheb nii kiiresti.


Perepiltide tegemisel, kohe sessiooni alguses üritan keskenduda vähemalt ühe korrektse perepildi saamisele. Tihti on lapsed alguses veel veidi võõrastavamad ning ehk õnnestub see sekund püüda, kus kõik vaatavad minu poole. Kui lastel aga tuleb juba mängulisus või just vastupidi veidi jonnisem tuju, siis katsume keskenduda sellele, mida laps tahab teha ja katsume ülejäänud pereliikmed sujuvalt kõrvale paigutada. Laste tujusid ei pea kartma. Tujud on osa elust ning laste emotsioonid on lihtsalt vahetumad. Samuti ei tasu lapsevanemal lapse halva tuju pärast oma tuju käest lasta. Jaa, keeruline on keskendud, kui kaamera ees pole võibolla nii kodune, laps ei arva paigal püsimisest midagi ning tundub, et on üks suur kaos. Üldiselt on ikkagi nii, et kogu selle möllu keskel, õnnestub ka lastest saada väga mõnusate emotsioonidega pilte, seega lapsevanemal tasub keskenduda oma tuju hoidmisele.


Väikeste lastega sessioonidel tasub mõelda ka sellele, et võibolla peab lastega veidi rohkem mängulisem olema ning selleks võiks olla seljas piisavalt mugavad riided, mida ei peaks piinlikult ilusti sättima koguaeg.


Beebiootuse piltidele saab mitut moodi läheneda. Kas stuudios või õues või oma kodus? Üksi või terve perega? Kleidid või vabaaja riided või buduaar?


beebiootuse jäädvustamine Tallinnas
beebiootuse pildistamine stuudios fotograaf tallinnas
beebiootus stuudios
Beebiootuse pildistamine
beebiootuse pildistamine rannas tallinna fotograaf
fotograaf Tallinnas Hea
beebiootuse jäädvustamine
beebiootuse fotograaf
beebiootuse fotograaf
beebiootus
beebiootuse pildistamine jäädvustamine
beebiootus
beebiootuse pildistamine õues, poolakt beebiootus, buduaar beebiootus
Tallinna fotograafid
beebiootus looduses pildistamine Keila-Joal

#Fotograaf Tallinnas #Tallinna Fotograafid