Portreefotode portfoolio

Fotograafid Tallinnas, fotograaf Tallinnas, fotograaf üle eesti

Portree pildistamine on midagi, mis annab edasi seda, kes sa täna oled ning milline sa oled. Portreefoto õuesessiooni ajal katsun Sind sättida erinevatele taustadele ning jäädvustada sind erinevate nurkade alt. Stuudiofoto korral katsetame erinevaid riietusi ning taustade ja aksessuaaride kombinatsioone. Fotosessiooni eesmärk on jätta sulle sinust võimalikult mitmenäolised fotod. Nii pooletunnise kui ka tunniajase sesiooni ajal jõuame pilte teha mitme erineva riietusega. Riietuse osas võib fotosesioonile alati kaasa võtta rohkem riideid ning saame koos vaadata, mis pildil kõige paremini töötaks.


Fotosessioonile tulles ei pea muretsema selle pärast, et ei tea, kuidas fotol olla. Annan oma parima, tuginedes oma kogemustepagasile, et pakkuda sulle oma juhendamisega maksimaalselt palju tuge - Sinu ülesanne aga on mulle kõiges poolele teele vastu tulla.


Fotosesioon koosneb nii klassikaliselt poseeritud fotodest kui ka liikumise pealt tehtud piltidest. Ma päriselt tahan, et sa tunneksid ennast kaamera ees Sinu endana. Naerame, naeratame, keerutame ja teeme mis iganes tundub parasjagu tore tegevus!

portree sessioon stuudios Tulbi fotostuudios Tallinna kiili fotograaf
fotosessioonid sinu kodus Tallinna fotograaf
portree contemporary
Portreesessioonid stuudios Tallinna fotograafid
Karin Henn Photography
Tallinna fotograafid
Portreesessioonid stuudios naiselikud sessioonid fotograafiga
tallinna fotograafid
Kleidibutiik tootefotod kleitidele tallinna fotograafid stuudios pildistamine
pildistamine stuudios Tallinna fotograaf
fotosessioon stuudios
Tallinna fotograafid ja stuudios pildistamine
portree stuudios
portree stuudios
Modeling digitals modellipildid stuudios