Portreefotode portfoolio

Fotograafid Tallinnas, fotograaf Tallinnas, fotograaf üle eesti

Portree pildistamine on midagi, mis annab edasi seda, kes sa täna oled ning milline sa oled. Portreefoto õuesessiooni ajal katsun Sind sättida erinevatele taustadele ning jäädvustada sind erinevate nurkade alt. Stuudiofoto korral katsetame erinevaid riietusi ning taustade ja aksessuaaride kombinatsioone. Fotosessiooni eesmärk on jätta sulle sinust võimalikult mitmenäolised fotod. Nii pooletunnise kui ka tunniajase sesiooni ajal jõuame pilte teha mitme erineva riietusega. Riietuse osas võib fotosesioonile alati kaasa võtta rohkem riideid ning saame koos vaadata, mis pildil kõige paremini töötaks.


Fotosessioonile tulles ei pea muretsema selle pärast, et ei tea, kuidas fotol olla. Annan oma parima, tuginedes oma kogemustepagasile, et pakkuda sulle oma juhendamisega maksimaalselt palju tuge - Sinu ülesanne aga on mulle kõiges poolele teele vastu tulla.


Fotosesioon koosneb nii klassikaliselt poseeritud fotodest kui ka liikumise pealt tehtud piltidest. Ma päriselt tahan, et sa tunneksid ennast kaamera ees Sinu endana. Naerame, naeratame, keerutame ja teeme mis iganes tundub parasjagu tore tegevus!

Sügis pildistamine tallinnas portree põllul
sügis portree
portreefotograaf tallinnas
portreepildid
portreed
portree õues
Fotograafid tallinnas
portree päikeseloojang Fotograafid Tallinnas
portree õues pildistamine Tallinna Fotograaf
portree rannas Fotograaf Tallinnas
portree contemporary
Tallinna fotograafid
portree kodus
karin henn photography
Portree pildistamine