Pulmafotograaf

Pulmafotograaf, Pulma fotograafid, Pulmafotograafid Tallinnas, Pulmafotograaf üle Eesti

Tere armas!


Kui sa oled siia lehele jõudnud, siis ilmselt otsid sa omale pulmafotograafi, eks? Kõigepealt palju palju õnne Teile selle olulise sündmuse puhul!


Pulmapäeva jäädvustamine piltidele ja pulmapiltide kvaliteet on väga olulised. Kui perepilte ja portreepilte saab teha suvalisel ajahetkel ja suvalises kohas (neid ka korduvalt lavastades), siis pulmapildid on sellised, mille emotsiooni ja olemust on väga raske (kui mitte võimatu) taaslavastada, juhul kui midagi nende piltide tegemisel valesti läheb. Seega, pulmafotograafi valikul, olge kindlad, et olete tuvunud pulmafotograafi portfoolioga ning see vastab teie pulmafotode ootustele.


Ma ise hindan pulmapiltide tegemisel kahte sorti pilte - üheltpoolt peavad pulmapiltide hulgas olema klassikalised VaatanKaamerasseJaNaeratan pildid kui ka sellised pildid, mis näitavad inimeste lähedust ja armastust. Piltidega loodan edasi anda ka seda ülevoolavat emotsiooni, mis pulmapäevaga alati kaasas käib. Minu piltidelt leiab kirkad ja puhtad värvid.


Allolevas galeriis on välja toodud mõned pildid ilupiltide seeriatest, kuid kui soovite ülevaadet mu täispika pulma pildistamise käekirjast, siis soovitan vaadata mu kodulehel asuvat blogi menüüpunkti. Blogipostitused on soovituslik läbi vaadata, et saada aimu sellest, kuidas fotograaf saab hakkama piltide jäädvustamisega terve päeva ulatuses ja erinevates olukordades. Pulmapäeva terves ulatuses võib ette tulla väga erinevaid ruume ja valgusolusid ning pulmafotograaf, kes teiega veedab terve päeva koos, peaks suutma igas olukorras saada kätte suurepärased emotsioonid ja pildid.


2024 on mul neljas hooaeg, kus ma keskendun suures osas pulmade pildistamisele, seega kui minu käekiri piltidel meeldib, siis mina võiksin olla sinu Pulmafotograaf !


2021 - 4 pulma

2022 - 4 pulma

2023 - 13 pulma


Erineva pildistamise mahuga pulmapaketid on leitavad pulmade hinnakirjast. Kui sa tunned, et sinu pulmapäevale ei vasta ükski pakett, siis võta ühendust ning saan teha ka eraldi hinnapakkumise vastavalt Teie soovidele, milliseid pulmapilte me teeme.

Destination wedding photographer Las vegas wedding pulmafotograaf välismaale
pulmapildid
sügispulm
Glehni loss pulmad
pulmafotograaf Karin Henn
pulma fotograafid pruudi portree
pulma fotograaf
pulmapildid kadrioru pargis
pulmafotograaf tallinnas
pulma ilupildid portree pruudist ja peigmehest
pulmad käsmus pulmafotograaf käsmus
pulmapildid tallinnas
pulmafotograafid pulmad Haapsalus Haapsalu perekonnaseisuamet
pulmapildid Glehni lossi juures Tallinna Fotograaf
pulmapildid tallinnas Vanalinnas ilupildid