Hey, mina olen Karin.


Mul on suur rõõm, et oled tulnud minu kodulehele. Loodetavasti sulle meeldib, mis sa siit leidsid ning sooviksid ka endast või oma perest ja lähedastest sarnaseid pilte.

Ma armastan pildistamist ja pilte. See nostalgiline tunne, mis pildid tekitada suudavad, kui sa neid aastate pärast vaatad on hindamatu. Isegi, kui sa täna ja praegu ei ole endaga rahul, siis usu mind, kui sa siiski pildistamise ette võtad, siis mõne aja pärast vaatad neid pilte ja mõtled tagasi pildistamisele, et oh, oli siis rohi roheline ja taevas alles sinine.


Ma annan oma parima, et fotosessiooni eel vastata kõigile tekkinud küsimustele riietuse/asukoha jms osas. Fotosessioonil olles annan oma parima, et sa tunneksid ennast kaamera ees nii mugavalt, kui mugavalt sa ennast tunda suudad. Vaatan üldiselt jooksvalt, kui palju sa juhendamist vajad või hoopis on su jaoks üldine suunamine juba rohkem kui küll. Peale sessiooni loodan, et suudan sind piltidega rõõmustada ja positiivselt üllatada, et ohhh, niii ilus ma olengi! 


Seega - Tulge, Teeme pilti, Loome mälestusi!!!


Päikest

Karin Henn Photography 🥰

Fotograafi portree

Foto: Ruta Badina Photography (2022)

Jälgi mind Instagrammis

@karinhennphotography

Tagasiside pulmafotograafile

“Ei oleks oodanud, et nii kiiresti kõik pildid saame! See oli nii suur töö! Suured tänud!
Kõik pildid said lihtsalt imelised! Neid vaadates tuleb kogu pulmapäev silmade ette! Tahtsime tänada, et sa tegid nii suurepärast tööd ja juhendasid meid nii hästi!🥰”

—Janika & Maigo 24.07.2021

“Armas Karin

Olen Rutale igavesti tänulik, et Ta soovitas meile just Sind. Oleme nii õnnelikud ja rahul!! Need pildid on imelised ja meil on nüüd imeilus jäädvustus meie päevast!

Meie teed Sinuga ristuvad veel kindlasti, sest olles leidnud fotograafi, kelle käekiri on niivõrd meeltmööda ja kellega juba peale kahte pildistamist on tekkinud lõputu usaldus - ei saa ju seda käest lasta 🙂

Aitäh, et olid sel erilisel päeval meiega!”

—Laura & Riho 26.07.2021

“Omggg Karin! Liiga palju ilusaid pilte! 😀😍 Sa oled parim!
Aitäh Sulle nii suppper ja kiire töö eest.☺

...

Oeh...nii hea, et valisime õige fotograafi enda jaoks. Järgmine kord tean kelle juurde pöörduda, kui tahame pildistama minna 🙂”

—Olya & Artur 9.10.2021

“"Jõudsin pildid nüüd üle vaadata- imeilusad,super töö teie poolt❤️"”

—Kärt & Reimo - 04.06.2022

“"Appi me korra kiiruga vaatasime piltidele peale ja no niiiii ilusaid ja siirad pildid! Pisarad tulid uuesti silma 🥰🥰 aitäh aitäh aitäh!!"”

—Marion & Kert - 04.07.2022

“"Kuiiii ilusad pildid, terve see päev käis silme eest läbi tänu nende ilusate piltide kerge pisaraga :) Meie täname Sind, et tulid ja jäädvustasid meie päeva, oleme südamest Sulle tänulikud, et teed mida armastad ja oskad püüda just need õiged emotsioonid pildile ja see tuleb sul paganama hästi välja "”

—Sigrud & Riivo - 06.08.2022

“Meil on ääretult hea meel, et just Karin meie pulmapäeva jäädvustas. Tema kaamera ees on nii lihtne olla, kordagi ei pidanud ise mõtlema, et kuidas seista või kuhu vaadata. Kohe näha kuidas tal peas ideed jooksevad ja ta oskab väga hästi juhendada. Ja need pildid, mis me saime😍😍 Lihtsalt imelised. Nii tore on neid vaadata ja kõik tunded, mis too päev olid, tulevad jälle meelde. Ning ma hindan väga ka neid mitte sätituid pilte, need ongi kõige ehedamad ja kindlasti aastaid hiljem vaadates, kõige armsamad.”

—Perekond Baškirtsev 29.01.2023

Jäta tagasiside!


Armas klient, kui sa oled käinud minuga pildistamas ja sul on selle kohta midagi öelda, siis saad selle tagasiside siia jätta. Kõik head, vead ja konstruktiivne kriitika on oodatud. Meile kõigile on kriitikat raske kuulata, aga teiselt poolt jällegi, kriitika on siin elus edasviiv jõud. Minu jaoks Teie igasugune tagasiside on hästi oluline ning aitab mul kasvada.


Seega, kui sa tunned, et sul oli hea või hoopiski hästi ebamugav kogemus, siis anna teada. Ja veel boonus oleks see, kui sa paned ka lühidalt põhjused kirja. Ja head soovitused on ka väga oodatud!


Aitäh juba ette ära!


Ps! Tagasiside saad soovi korral ka anonüümselt jätta (Jäta nime ja emaili lahtrid tühjaks).

Kui soovid jätta tagasisidet anonüümselt, jäta lahter tühjaks.

Soovi korral saad jätta mulle oma e-maili

Kirjuta mulle siia kõik oma mõtted. Tunne vabalt ja ilustada pole vaja.