July 8, 2023

Love Story Fotosessioon... (Valeria & Ilya)

fotograafia/pildistamised, Fotograafid Tallinnas, pulmafotograaf

Foto Workshop Rakveres


Style&Clothes: @annamaksimuk_stylist

Makeup&Hair: @alikakomar

Models: Valeria&Ilya @missvalerie_ ilyakapitan

Airplane: Lennud unes ja ilmsi / Полеты во сне и наяву

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064857064406

Organisation: mymaria.ph

Kaadritagused. Rakvere Juuni 2023.Ma pole blogipostitustega just väga järjepidev, kuid tahtsin neid pilte jagada kindlasti postitusena. Käisime pundi fotograafidega Maria korraldatud Workshopil. Ma tegelikult üldse alguses ei plaaninud sinna minna, kuid panin Maria jagatud workshopi kuulutusele sotsiaalmeedias südame, sest tõesti, see idee juba kõlas nii ägedalt. Üldse, suvehooaeg on nii hullumeelne ning mõte sellest, et jõuaks veel enda hingele midagi pakkuda ei tulnud üldse mõttesse. Aga armas fotograf Rosete nägi seda südant postituse juures ja küsis, kas ma lähen - Ta sooviks väga ise minna, aga võibolla mitte päris üksi. Mõniaeg mõtlemist ja kaalumist ja olime minemas.


Ja et ma siis endast valet muljet ei jätaks, et ma jube äge fotograaf ja "All done by me" , siis tegelikult need pildid on hea näide ühest väga heast koostööst - Korraldaja, jumestus, stilistika, modellid. Samuti käib koostöö alla ka see, et seal oli terve hulk fotograafe, kes siis vaheldumisi modelle juhendasid. Seega need pildid on tegelikult üks suur koostöö kõikide osalejate vahel.


Tulemused siis juba siin teie ees.


Ja samuti fotosessioon on hea näide sellest, et kui olulised on pildil WOW tulemuse saamiseks on ikka stilistika, meik ja ilus õhtune päikeseloojanguvalgus.