Fotograafi hinnakiri 2024


Hinnad & paketid


Karin Henn Photography tehtud töid ei ole lubatud omal käel töödelda ega kasutada filtreid.
*Karin Henn Photography poolt tehtud piltide kasutamine reklaamiks/ tulu saamise eesmärgil ei ole lubatud. Kui ei ole kokkulepitud teisiti.
*Karin Henn Photography jaoks on oluline kaitsta klientide isikuandmeid ja privaatsust. Fotosessioonist valminud töid ei avaldata kliendiga eelnevalt kirjalikku kokkulepet omamata.

Broneerides sessiooni nõustub klient üleval mainitud tingimustega!


Need erinevad fotopaketid on siin mõeldud erinevateks pildistamisteks. Paketi valimisel soovitan mõelda sellele, Kui paljukesi olete pildistama tulemas (mida rohkem on inimesi pildile tulemas, seda suurem on tõenäosus, et pildistamisest tuleb rohkem faile ja variatsioone piltidest, mida omale sooviksite) või kui mitme erineva ilmega pilte te ühest sessioonist sooviksite saada (Iga erineva riietuse ja tausta vahetus võtab aega ning selles olenevalt võib pildistamiseks kuluda meil rohkem aega ja välja tulevaid pilte tuleb vähem). Kui ise täpselt ei tea, kui palju võiks aega kuluda ja kui palju võiks pilte valida, siis anna mulle teada. Aitan alati oma nõu ja teadmiste kohaselt ning saame koos otsustada! Mu pakettide juurde kuulub ka see, et saad töötlusesse minevad pildid ise mustast materjalist välja valida ning vabalt saad mulle teada anda, mida sa enamvähem soovid ning täpne pakett selgub peale pildistamist ning peale seda, kui oled omale sobivad pildid välja valinud.


#Paketid on mul erinevate piltide arvuga, et saaksid ise otsustada, kui palju pilte sa sessioonist omale tahaksid. Piltide arvu kohapealt mõelge, kui palju pilte on teil tegelikult vaja. Rohkem pilte ei tähenda alati rohkem erinevat valikut. Peresessioonid ja lastega sessioonid on üldiselt sellised, kust tuleb palju erinevaid emotsioone ning mida rohkem on inimesi pildil, seda rohkem on ilmselt erinevaid pilte, mida sessioonist omale sooviksid saada. Ja tasub mõelda ka sellele, et kui palju pilte sa reaalselt ühest pildistamisest omale albumisse, seinale või fotoraamatusse pilte paned :).

Mini

155 €/30min/15 faili

*Galerii musta materjaliga kõikidest õnnestunud piltidest töödeldavate piltide valimiseks
*15 töödeldud faili (igast failist mustvalge&värviline versioon)
*Lisafail töötluseks 3 EUR /tk
*Rendistuudio kasutamisel lisandub rendistuudio hind

Keskmine

200 eur/60 min/30 faili

*Galerii musta materjaliga kõikidest õnnestunud piltidest töödeldavate piltide valimiseks
*30 töödeldud faili (igast failist mustvalge&värviline versioon)
*Lisafail töötluseks 3 EUR /tk
*Rendistuudio kasutamisel lisandub rendistuudio hind

Suur

260 eur/60-90 min/50 faili

*Galerii musta materjaliga kõikidest õnnestunud piltidest töödeldavate piltide valimiseks
*50 töödeldud faili (igast failist mustvalge&värviline versioon)
*Lisafail töötluseks 3 EUR /tk
*Rendistuudio kasutamisel lisandub rendistuudio hind.

Buduaar

250 EUR/60-120min/30 faili

*Galerii musta materjaliga kõikidest õnnestunud piltidest töödeldavate piltide valimiseks
*30 töödeldud faili (igast failist mustvalge&värviline versioon)
*Lisafail töötluseks 8 EUR /tk
*Rendistuudio kasutamisel lisandub rendistuudio hind

*Stuudios/hotellis pildistamise korral lisandub rendistuudio hind

*pildistamine Tallinna linnas, Viimsi vallas ja Tabasalus. Väljaspool neid piirkondi lisandub transporditasu edasi ja tagasi suunal 0.50 €/km


Tallinnas asuvatest RENDISTUUDIOTEST eelistan kas Tulbi fotostuudiot, Colibri või River stuudiot. Kõikides stuudiotes on ruumid, mis on möbleeritud ning nendes ruumides on mitmeid erinevaid nurki/seinu/taustu, et teha võimalikult mitmekülgseid pilte. Samuti on ka iga stuudio juures ruumid, mida on võimalik rentida lihtsate, ühevärviliste taustafoonidega piltide tegemiseks.


Soovitan naistel kasutada fotosessioonile tulles professionaalset JUMESTAJAt.

Jumestuse ja soengu osas julgen Tallinnas soovitada MUA Krista Ameljušenko.


Pildid edastan online galeriina sügis-talve hooajal kuni 8 nädalat ning kevad-suve hooajal kuni 12 nädalat pärast sessiooni toimumist.


Samuti saan sessiooni piltidest kokku panna FOTORAAMATuid. Alates 250 € 20 leheküljeline raamat. Raamatuid saan teha näiteks ka mitme sessiooni piltidest (raamatuid teen ainult minu juures pildistatud piltidest). Fotoraamat on ilus mälestus endale või armas kingiidee kellelegi kallile.


Kingiidee: Võimalik soetada mu käest ka kingituse tegemiseks elektrooniline KINKEKAART. Edastan e-maili teel kinkekaardi faili, mille saab siis kingi saajale edasi saata või ise ilusal paberil välja printida ning füüsilise kingina üle anda.

KKK

Kas ja mis osas tuleb maksta broneerimistasu?

A. Broneerimistasu ei ole, sest siiani on mul olnud ausad ja armsad kliendid, kes on pildistamistele kenasti kohale tulnud.

Juhul, kui on stuudios pildistamine, siis kui ma broneerin stuudio ise, sel juhul tuleb maksta ettemakse stuudio rendi osas. Kui stuudio sessioonile jäetakse tulemata või stuudio aega ei saa edasi lükata ( ei teatata piisavalt ette), siis stuudio rendi raha ei kuulu tagastamisele.

Kus me pildistame?

A. Pildistamise soovi korral tasub enda jaoks läbi mõelda, kas soov oleks pildid saada siseruumis või õues. Siseruumi pilte saab teha nii stuudios kui ka oma kodus.
Õues pildistamiste võimalusi on lõputult - Park, Mets, Linnaline keskkond jms.
Mul on endal mingisugused kindlad kohad, kus ma rohkem pildistamas käin, kuid olen alati avatud ka uutele ideedele ja asukohtadele.

Kes broneerib stuudio?

A. Sobiva stuudio broneerimisega saame teha mõlemat pidi - kas broneerin ise ja teen kohe ka broneerimisarve kliendile stuudio rendi ulatuses või klient saab rendistuudio kodulehelt stuudio ise otse broneerida.

Miks lisandub stuudios pildistamise korral hinnale veel stuudio rendi hind?

A. Mul endal isiklik stuudio puudub, sest Tallinnas on väga palju väga ilusaid dekoreeritud ja hea varustusega rendistuudioid. Stuudio varustus on ise kallis ning samuti igal hooajal stuudioruume uuesti dekoreerida on suur investeering.

Kas riietus/kleidid on hinnas?

A. Minu teenuse juurde kahjuks riietus ei kuulu. Riietuse osas saan aiadata kaasa mõelda ja nõu anda, kuid pildistamiseks mõeldud riideid mul pakkuda pole.

Kas privaatsete piltide eest peab lisatasu maksma?

A. EI, kindlasti ei. Privaatsus on minu jaoks väga oluline ning ma ei erista kliente selle alusel, kes lubab oma pilte avalikult kasutada ja kes tahab, et pildid jääksid ainult tema enda kasutada. Ma osade sessioonide korral küsin küll, kas seal on mingisuguseid pilte, mida ma tohiksin kasutada avalikult - kliendil on alati õigus EI öelda.

Kas pildistamisel peab mugav olema?

A. See on üks intrigeeriv küsimus. Jah, üldine meeleolu pildistamisel peab olema mugav ja vaba.
Aga ma ütlen ausalt, et kõik poosid ei pea mugavad olema. Eriti on seda oluline teada, kui tuled buduaari pildistamisele. Buduaari pildistamisel on palju poose, mis on pildil väga ilusad, kuid selleks peab kõiki miljonit erinevat lihast pingutama, mille olemasolu võibolla pole märganud.

Kuidas toimub maksmine?

A. Maksta saab kas sessiooni toimumise päeval sularahas või peale sessiooni teen arve ja ülekandega arve alusel.

Kas vaadata fotograafi valimisel pakettides sisalduvate piltide arvu?

A. Jah ja Ei!

Kõigepealt tasub mõelda, mis eesmärgil pildistama tullakse.

Siis peaks mõtlema sellele, et kui palju on päriselt pilte vaja ja kui palju sa neid veel tagantjärele vaatad.

Üldiselt albumisse või seinale ilmutatakse valitud pildid.

Sellepärast olen ma ka oma piltide osas väga paindlik. Paketi soovitan valida esiteks selle järgi, palju inimesi on pildile tulemas. Mida rohkem on inimesi pildil, seda suurem on erinevate piltide valik. Samuti ilmselt kui piltidel on lapsed, on suurem tõenäosus, et piltidel on rohkelt emotsioone, mis on vanematele olulised.
Samuti olen loonud oma pakettide juurde võimaluse omale osta kõik väljatulnud failid üldise töötlusega.

Rahulolu Garantii


Tahaksin pakkuda oma töödele rahulolu garantii. Ma pildistan ja teen fototöötlust vastavalt oma kogemusele ja oskustele.

Minu portfoolios on välja toodud minu parimad pildid ning valgusolud on olnud täpselt sellised, milles ma tunnen ennast kõige mugavamalt. Rahulolu garantii seisneb siis selles, et kui sa tunned, et oled minult kätte saanud pildid, mille töötluse/värvide osas sa ei ole üldse rahul, olen valmis pilte ümber töötlema vastvalt kliendi soovile ja oma oskustele. Ja erisoovide korral, kui soovid töötlusest midagi täiesti teistsugust, see peab olema eelnevalt (sessiooni broneerimisel) olnud kokku lepitud.

Rahulolu garantii katab töötlemist minu portfoolios nähtud teoste näitel. Ei tee töötlust selliselt, et soovite pilte kellegi teise fotograafi käekirja järgi.